Eilne õhtu!

Posted by Cookie Monster | | Posted on 08:39

Viiksin teid siis kurssi ka oma eilsete seiklustega Naama Bay's. Nimelt kargas Annile kuskil kümne ajal õhtul pähe mõte, et võiks klubisse minna, sest ega ei viitsi ikka eriti toas tühja passida. Eriti veel kui Merka ja Virko võistlevad väga pingelises Yatzu duellis ja teised omi asju ajavad. Haarasime siis Anni ja Harriga mõttesabast kinni ja hakkasime kohe asjatama. Meie Anniga hakkasime siis kohe hilpe selga proovima, nagu piigadele kohane. Peale väikest moeshowd seadsime oma väikesed lallud poodi lauluõli järgi. Ostsime mingit kohalikku vodkat ja arvatavasti jäi see viimaseks korraks seda osta, sest Anni ei seedinud seda just hästi.

Poes käidud, hakkasime kohe jooki pruukima - päris libedalt läks alla! Mõtlesime Harriga, et käiks enne prallele minekut pesemas ka ära aga vett ei olnud. Tegelikult oli küll ju, vetsu põrandal on pidevalt meil kaks sentimeetrit vett, oleks sinna kõhukat hüppand ja asi ants eksole - päris meeldiv sibiaroom oleks ka olnud muidugi. Harri helistas retseptsiooni ja kurtis meie muret, öeldi et hiljemalt poole tunni pärast tuleb vesi tagasi. Tunni aja pärast ta tuli ka! Lõpuks, kui pestud saime, sättisimegi end Naama Bay poole teele. Saime suhteliselt kähku bussile ja meie õhtune seiklus sai ametliku stardi. Marsas olid isegi normaalsed muhhad, sai isegi inglise keeles räägitud nendega.

Naama Bays võtsime esimeseks sihtpunktiks Pascha, mis osutuski õhtu kõige etemaks klubiks. Pascha sümboliks on kirss, väga viis eksju (teate küll mu ebameeldivalt tõsist kirsihullust). Tegime turvaga seal diili, et meie saadame oma hotelli kliente sinna ja terve animation team saab alati tasuta sisse! See diil sobis mõlemale osapoolele. Juua saime klubis tasuta, mingid kohalikud hakkasid suht närvidele käima peagi ja tahtsime tulema tulla sealt, kuid mainisime seda turvadele ja meid eskorditi vip alale!! Väga kõva värk ma räägin!

Peale Paschat külastasime Little Buddhat, ka sinna saime tasuta sisse, sest lehvitasime oma töötõendeid. Erilist muljet see koht mulle küll ei jätnud, kuid rahvast oli ja tundus, et mõningatele isegi meeldis seal.

Järgmiseks peatuseks oli Hard Rock Cafe, kuhu samuti tänu oma töötõenditele tasuta sisse saime! See koht ka eriti meile ei istunud ja tulime sealt üsna peagi tulema.

PS! Kolme klubi jooksul suutis keegi mulle oma kontsaga väikse varba peale astuda ja nüüd on seal sinikas!!!!

Poole tagasisõidu ajal avastasime, et meil on ainult 11.75£ lahtist raha, kuid tegelikult oleks olnud 15£ bussisõidu hind. Me ei viitsinud eriti põdeda ja ronisime bussist välja, viskasime juhile selle papirulli ja hakkasime astuma. Vot nii käivad asjad meil siin!

Nii palju siis eilsest, kirjutaks ehk siis midagi ka tänasest.

Äratus oli täna kell kaheksa, sest läksime Crown Plazasse teisele teamile külla. Neil on väga lahe hotell! Saaks ise ka sellises hotellis tööd teha nagu nemad oleks kohe vastikult äge. Päris virisemiseks põhjust pole, sest meie team on ikka meie team ja kus iganes me ka poleks, on meil alati sigavinge ja tore olla! Iseenesest oli päris tore lihtsalt käia ja vaadata, kuidas neil asjad on aga poole külastuse pealt läks kõht nii kuradi tühjaks, et jube kohe!

Peale tagasitulekut mõtlesin, et ei lähe magama, kuigi olin väga väsinud, et ehk saab õige graafiku tööle jälle, aga no mitte midagi polnud teha ja läksin ikkagi tuttu. Ärkasin ja tulimegi Merka, Anni ja Harriga netti uudiseid lugema ja blogisid uuendama. Nüüd, kui olen taaskord uue üllitisega valmis saanud, käime Metros, sest mul on liimi vaja ja siis lähme McDonaldisse sööma!! Hoidke kõva!!

Comments (1)

jea,mu õde on igal pool VIP:D:D