Seebimullid!!

Posted by Cookie Monster | | Posted on 12:52

Palju aega on möödunud korrast, kui viimati siia midagi kirjutasin, kuid pean tunnistama, et ikka juhtub.

Igavuse peletamiseks oleme hakanud kahe kilomeetri kaugusel Creta Star hotellis nightshowsid vaatamas käima. Nende animatsiooni tiim on 13 liikmeline ning valdav enamus on itaallased. Üks neist meenutab üllatavalt palju Mikat – nii oma stiili kui ka olemuse poolest. Eestist lahkudes lootsin meeletult, et saan vähemalt Kreetal oma tüütust väikevennast, kes on must peajagu pikem, rahu, aga ei, ka siin peab olema teda meenutavaid inimesi.

Jaanid möödusid vaikselt, õigemini me ei tähistanudki neid, sest hotellis oli antud ajal meile lisaks vaid neli eestlast ja oleme neist vaid kahte näinud. Meil olid küll mõned kurjad plaanid, kuid õnneks need ei läinud täide.

Oleme vaikselt uut kodukanti avastama hakanud ja oleme leidnud puud, /põõsad, mis kannavad järgmisi vilju: aprikoosid, viinamarjad, apelsiinid, ploomid, viigimarjad ja otse loomulikult ka oliivid – enamus neist on küll juba tühjaks tehtud – ei ma tõesti ei tea kelle poolt, kuid meie puuviljanälga rahuldavad ka arbuusid ja melonid, mida sööklas lisaks õuntele, virsikutele ja apelsiinidele pakutakse.

Mõned vabad hetked veedame mullitades, nagu pildilt näha on ja teised mitte nii kiired momendid veedame raamatuid lugedes. Homme alustan juba viienda raamatuga, kes teab ehk olen kojutulekuks isegi targemaks saanud…

Crete 2009 001

Kallid ja musid,

Kadi

Comments (0)