Bussiga sõidan ma...

Posted by Cookie Monster | | Posted on 09:11

Hängisime eile Keiliga ja kui tahtsime tema juurest bussiga kesklinna sõita, saime ebameeldiva üllatuse osalisteks. Nimelt tundus esmapilgul kõik korras olevat, kuid äkki bussi jõud rauges ja bussi taha tõusis suitsupahvakas, kuid peatuda ei saanud, sest olime keset silda. Rahvas hakkas vaikselt märatsema ja nõudma, et bussijuht peatuks ja neid maha laseks, kuid sellele vaatamata otsustas bussijuht liikluseeskirjadest kinni pidada ja buss veniski vaevaliselt lähimasse peatusse. Nii, kui rahvas oli bussist maha astunud, kihutasid kohale lausa neli tuletõrjeautot! Tuld ei paistnud, kuid suitsu oli üsna palju!

Bussijaamas läksid meie teed Keiliga lahku - tema seadis sammud kodu poole ja mina istusin juba järgmisse bussi, et Siretile külla sõita. See reis tundus kestvat terve igaviku, kuid umbes 50km enne Pärnut oleks buss ühele autole tagant sisse sõitnud, sest autojuht ei arvanud, et suunatuled mingit tähtsust omaksid. Sellele seigale vaatamata jõudsin ilusti ja tervelt Sireti juurde.

Peale Sireti tööpäeva lõppu käisime tegime poes väikesed sisseostud ja kõndisime tipa-tapa tema poole, kus algas juba pikem vestlus teemadel, mida keegi teinud on. Jutud räägitud märkasime, et on aeg hakata ennast peole minekuks valmis seadma ning sel korral viis tee meid Sugarisse, mis oli üllataval kombel protsentuaalselt suurema vaba põrandapinnaga, kui täidetud põrandaga.

Pidu oli fun - tantsisime kuni kella neljani ja siis vedasime oma ahtrid voodisse.

Hetkeseis on selline, et ootame taaskord õhtut ja tänaseks esimeseks sihtmärgiks on Braavo ja siis taaskord Sugarisse.

NB! 89 vene keeles on vosem desjat devjat, 78 on sem desjat vosem, 1/8 on suurem kui 1/16 ja 90-10% on 81 ;)


Musid ja kallid,
Kadi

Comments (2)

:D:D
väike paeandus (A)
89 on vosem desjat devjat
78 on sem desjat vosem
lihtsalt need desjatit ja devjatid läksid sul vahetusse ;)

ütleme siis, et nagu alati eksole :D:D